Consiliul Parohial

Preot: Părintele Ionuț Voicu
E-Mail: Ionut.Voicu@izvorultamaduirii.org
Telefon: +19733426767

Cantor: 
E-Mail:

Preşedinte: Cristina Maria Nițulescu
E-Mail: Cristina.nitulescu@izvorultamaduirii.org

Vice-Preşedinte: Bogdan Andrei Krintea
E-Mail: Bogdan.Krintea@izvorultamaduirii.org

Secretar: Marcel Pirtea
E-Mail: Marcel.Pirtea@izvorultamaduirii.org

Trezorier: Adrian Tamasan
E-Mail: adrian.tamasan@izvorultamaduirii.org

Trezorier: Ana Albulescu

E-Mail: Ana.albulescu@izvorultamaduirii.org
 

Audit: Alina Stan
E-Mail: Alina.stan@izvorultamaduirii.org

Președinte AROLA - Comitetul Doamnelor: Gheorghina Comsulea
E-Mail: Gheorghina.Comsulea@izvorultamaduirii.org

Vice-Președinte AROLA: Roxana Zaharia

E-Mail: roxana.zaharia@izvorultamaduirii.org

Vice-Președinte Educatie Religioasa: Gabriela Czimbor
E-Mail: Gabriela.Czimbor@izvorultamaduirii.org

Director, Școala/Educație religioasă: Mariana Pâslaru
E-Mail: Mariana.Pislaru@izvorultamaduirii.org

i

Indrumator educatie religioasa : Alexanda TIrisi

E-Mail : Alexandra.tirisi@izvorultamaduirii.org

Epitrop: Alexandru Doni

E-Mail: Alexandru.Doni@izvorultamaduirii.org

Epitrop: Traian Cucu

E-Mail:Traian.cucu@izvorultamaduirii.org

Epitrop: Mihai Lazar

E-Mail: Mihai.lazar@izvorultamaduirii.org

Epitrop: Sorin Zdrite

E-Mail: Sorin.zdrite@izvorultamaduirii.org